Комплексні проекти та завдання вимагають інтегративних рішень на основі широкого спектру досвіду. Це переконання систематично характеризувало наш метод роботи.
Ми залучаємо кращих експертів до проектів. Ми враховуємо всі граничні умови і розглядаємо всі можливі альтернативи.

ПРО iC UKRAINE

iC consulenten Україна — це інжинірингова консалтингова компанія, яка входить до австрійської групи iC

іC веде активну діяльність на ринку України з 2006 року. Офіційно компанія була зареєстрована в 2013 році і зараз виконує функції місцевого філіалу і підрядної організації компанії іС Австрія.

За ці роки іС в Україні отримала досвід впровадження проєктів в багатьох технічних напрямках і з широким спектром завдань. Це були чисельні енергоаудити, проєкти в секторі будівництва, управління дорожнім рухом, проєкти з техніки безпеки і захисту навколишнього середовища, а також активне залучення до проєктів, які фінансувалися міжнародними фінансовими і донорськими організаціями.

На даний момент iC consulenten Україна є членом Європейсько-українського енергетичного агентства  і  Європейської Бізнес Асоціації та Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу (UNIC).

Однією з особливо сильних сторін iC consulenten є компетентність в різних технічних напрямках, а також здатність надавати комплексні послуги та знаходити рішення для найважчих завдань.

Група іС group – це команда, яка складається з більш, ніж 500 спеціалістів, в трьох головних офісах у Відні і Зальцбурзі (Австрія) та в Любляні (Словенія). Крім того, у нас багато філіалів, проектних офісів та офісів по всьому світі, серед них Тирана (Албанія), Загреб (Хорватія), Афіни (Греція), Приштина (Косово), Бухарест (Румунія), Белград (Сербія), Братислава (Словаччина), Анкара (Туреччина) та ін.

На сьогоднішній день компанія іС надавала послуги в більш, ніж 100 країнах світу, з основною активністю в Центральній та Східній Європі.

Наші Послуги

Планування та розробка проєктів

Проведення тендерів та заключення договорів

Управління проєктами

Координація і контроль

Техніко-економічне обґрунтування і консалтинг

Комплексна оцінка

Для отримання більш детальної інформації про реалізовані проекти та послуги iC consulenten, будь ласка зв'яжіться з нами

Політика компанії

Політика групи iC полягає в тому, щоб вести свою підприємницьку діяльність у чіткій відповідності з усіма чинними законами, нормами та правилами. Це стосується не лише дотримання закону, але й політики, яка застосовується для підтримки принципу ведення бізнесу та ділової етики. Філософія компанії має на меті…

Детальніше

Наша основна команда

Для отримання детальної інформації про послуги iC, будь ласка, звертайтеся до керівництва та провідних експертів

Обрані Проекти

iC має досвід реалізації проектів у багатьох технічних дисциплінах у більш ніж 100 країнах світу. Зокрема, специфічний досвід роботи в Україні підкреслюють, серед інших, вибрані проекти у таких секторах як енергетика, енергоефективність, відновлювана енергія, будівництво, управління проектами, громадський транспорт та охорона навколишнього середовища.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

This website uses cookies to improve your browsing experience.