Комплексні проекти та завдання вимагають інтегративних рішень на основі широкого спектру досвіду. Це переконання систематично характеризувало наш метод роботи.
Ми залучаємо кращих експертів до проектів. Ми враховуємо всі граничні умови і розглядаємо всі можливі альтернативи.

Цілі проекту

Місто Львів намагається вдосконалити міський транспортний сектор. Частина цієї діяльності – разом з роботами з реконструкції доріг – впровадження системи управління дорожнім рухом на трамвайних коліях №2 і №6 протяжністю 19 км.

Клієнт

Львівське комунальне автотранспортно-дорожнє підприємство № 1339 / фінансується ЄБРР

Розташування

Україна

Тривалість

2010 – 2012

Послуги

Збір транспортних даних та розробка моделі дорожнього руху; інвестиційний компонент, технічні специфікації, проектування; підготовка документації для закупівель; консультації в тендерному процесі; підтримка в реалізації системи управління дорожнім рухом.

Опис проекту

Місто Львів  обрало консорціум компаній іС та ACTES розробити деталі системи управління дорожнім рухом, надати підтримку в підготовці тендеру на укладання контрактів та в реалізації зазначених інвестицій.

Дані проекту

Система включає технічні установки для дорожнього руху громадського та приватного транспорту на 29 перехрестях, центр контролю дорожнього руху, мережу передачі даних (відео та голосових) для контролю, систему відеоспостереження.
Проект фінансується ЄБРР.

Особливості проекту

Особливим завдання цього проекту є підтримка українських клієнтів в процесі розвитку проекту в досить незнайомому середовищі (мова, підхіді досвід міста, а також робочий персонал).

Послуги іС

Компанія iC відповідала за управління проектом, підготовку контрактних документів та тендерного досьє, керувала процесом оцінки тендеру та надавала підтримку клієнту під час процесу реалізації. Партнер іС по консорціуму – компанія ACTES – відповідала за підготовку проекту та технічні специфікації, а також за надання технічної підтримки під час процесу установки.

News & Publications

Останні Новини та Публікації

22 вересня 2021

Олена Рибак під час брифінгу щодо "Національної програми відновлення мостів: результат 16 місяців": «Наші інженери…

17 вересня 2021

Добігає кінця проєкт з модернізації лікарні в Тростянці. Будівля сучасна, утеплена та обладнана за останнім…

14 вересня 2021

Традиційний сімейний день в iC пройшов у теплій дружній атмосфері. Веселощі, ласощі, приємне спілкування та…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

This website uses cookies to improve your browsing experience.