Комплексні проекти та завдання вимагають інтегративних рішень на основі широкого спектру досвіду. Це переконання систематично характеризувало наш метод роботи.
Ми залучаємо кращих експертів до проектів. Ми враховуємо всі граничні умови і розглядаємо всі можливі альтернативи.

Управління водними ресурсами

Тісний взаємозв’язок з водою, наш експертний потенціал та ентузіазм породжують не лише інноваційні рішення в індивідуальних проектах, але й впливають на розвиток водного сектору на національному та міжнародному рівнях

Наші сильні сторони

На сьогоднішній день ситуація у водному секторі ускладнюється через невизначеність у водоспоживанні, погіршення якості води, дефіцит економічно ефективних рішень та соціально-економічні обмежувальні умови, що стрімко змінюються.

Всебічна компетентність нашої команди дозволяє нам успішно справлятися з процесами реорганізації та трансформації в технологічних режимах та інституційних структурах у всьому світі.

Наш досвід охоплює весь сектор воднихресурсів від постачання води, санітарних умов, включаючи водовідведення, міські стічні води, гідротехніку, гідрологію, моніторинг водних ресурсів (кількість та якість), гідроенергетику (оцінка і планування) до комплексного планування річкових басейнів.

Ми працюємо в Європі, Латинській Америці, Азії та Африці, також маємо спеціальний досвід в роботі з проектами та процесами розробки в країнах, що розвиваються, і в країнах з перехідною економікою

Наші послуги

Інжинірингові та консультаційні послуги

Проектування інфраструктури, моніторинг, підтримка та нагляд за реалізацією

Соціально-економічний та фінансовий аналіз інфраструктурних інвестицій та експлуатації

Консультаційні послуги для інституційних і правових реформ

Нарощування потенціалу і навчання

Прикладні і предметні дослідження

Надаємо підтримку нашим клієнтам протягом усього циклу проекту від підготовки до оцінки

Інструменти

  • Команда з управління водними ресурсами використовує найновіші ІТ-технології та засоби зв’язку. Ми дотримуємось стандарту ISO 9001:2000, сертифікованої системи управління якістю у всіх робочих процесах.
  • Ми застосовуємо спеціалізоване програмне забезпечення з планування, розрахунків та документації для поточного контролю заходів з проектування та будівельних робіт. З цією метою ми також використовуємо системи керування інформаційним наповненням на основі інтернет-ресурсів та маємо досвід роботи з базами даних.
  • Для розробки технічних проектів ми використовуємо найновішу версію АвтоКад. Для розрахунку систем водопостачання, стічних вод і дощової води використовуємо комп’ютерні програми гідравлічного моделювання. Ми застосовуємо сучасні методи дослідження систем водопостачання та визначення протікання.
  • Просторові дані обробляються за допомогою програмного забезпечення географічної інформаційної системи.
  • У нас є досвід роботи з технікою вимірювання та контролю у гідрології, в управлінні системами побутового водопостачання та контролю забруднення води.
  • Для різних просторових та часових шкал ми використовуємо гідрологічне та гідродинамічне програмне забезпечення.

Обрані Проекти

iC має досвід реалізації проектів у багатьох технічних дисциплінах у більш ніж 100 країнах світу. Зокрема, специфічний досвід роботи в Україні підкреслюють, серед інших, вибрані проекти у таких секторах як енергетика, енергоефективність, відновлювана енергія, будівництво, управління проектами, громадський транспорт та охорона навколишнього середовища.

News & Publications

Останні Новини та Публікації

10 квітня 2024

iC consulenten Ukraine виступила технічним консультантом реконструкції житла під потреби внутрішньо переміщених осіб у Хмельницькому. Для…

26 січня 2024

Експерти компаній CES clean energy solution, iC consulenten Ukraine та Neo Eco презентували спільні рекомендації…

21 листопада 2023

У Луцьку завершено реконструкцію гуртожитку, який місто виділило для заселення внутрішньо переміщених осіб. Будівля гуртожитку…

This website uses cookies to improve your browsing experience.