Комплексні проекти та завдання вимагають інтегративних рішень на основі широкого спектру досвіду. Це переконання систематично характеризувало наш метод роботи.
Ми залучаємо кращих експертів до проектів. Ми враховуємо всі граничні умови і розглядаємо всі можливі альтернативи.

Управління водними ресурсами

Тісний взаємозв’язок з водою, наш експертний потенціал та ентузіазм породжують не лише інноваційні рішення в індивідуальних проектах, але й впливають на розвиток водного сектору на національному та міжнародному рівнях

Наші сильні сторони

На сьогоднішній день ситуація у водному секторі ускладнюється через невизначеність у водоспоживанні, погіршення якості води, дефіцит економічно ефективних рішень та соціально-економічні обмежувальні умови, що стрімко змінюються.

Всебічна компетентність нашої команди дозволяє нам успішно справлятися з процесами реорганізації та трансформації в технологічних режимах та інституційних структурах у всьому світі.

Наш досвід охоплює весь сектор воднихресурсів від постачання води, санітарних умов, включаючи водовідведення, міські стічні води, гідротехніку, гідрологію, моніторинг водних ресурсів (кількість та якість), гідроенергетику (оцінка і планування) до комплексного планування річкових басейнів.

Ми працюємо в Європі, Латинській Америці, Азії та Африці, також маємо спеціальний досвід в роботі з проектами та процесами розробки в країнах, що розвиваються, і в країнах з перехідною економікою

Наші послуги

Інжинірингові та консультаційні послуги

Проектування інфраструктури, моніторинг, підтримка та нагляд за реалізацією

Соціально-економічний та фінансовий аналіз інфраструктурних інвестицій та експлуатації

Консультаційні послуги для інституційних і правових реформ

Нарощування потенціалу і навчання

Прикладні і предметні дослідження

Надаємо підтримку нашим клієнтам протягом усього циклу проекту від підготовки до оцінки

Інструменти

  • Команда з управління водними ресурсами використовує найновіші ІТ-технології та засоби зв’язку. Ми дотримуємось стандарту ISO 9001:2000, сертифікованої системи управління якістю у всіх робочих процесах.
  • Ми застосовуємо спеціалізоване програмне забезпечення з планування, розрахунків та документації для поточного контролю заходів з проектування та будівельних робіт. З цією метою ми також використовуємо системи керування інформаційним наповненням на основі інтернет-ресурсів та маємо досвід роботи з базами даних.
  • Для розробки технічних проектів ми використовуємо найновішу версію АвтоКад. Для розрахунку систем водопостачання, стічних вод і дощової води використовуємо комп’ютерні програми гідравлічного моделювання. Ми застосовуємо сучасні методи дослідження систем водопостачання та визначення протікання.
  • Просторові дані обробляються за допомогою програмного забезпечення географічної інформаційної системи.
  • У нас є досвід роботи з технікою вимірювання та контролю у гідрології, в управлінні системами побутового водопостачання та контролю забруднення води.
  • Для різних просторових та часових шкал ми використовуємо гідрологічне та гідродинамічне програмне забезпечення.

Обрані Проекти

iC має досвід реалізації проектів у багатьох технічних дисциплінах у більш ніж 100 країнах світу. Зокрема, специфічний досвід роботи в Україні підкреслюють, серед інших, вибрані проекти у таких секторах як енергетика, енергоефективність, відновлювана енергія, будівництво, управління проектами, громадський транспорт та охорона навколишнього середовища.

News & Publications

Останні Новини та Публікації

4 жовтня 2021

Панельна дискусія «Які міста залучать інвестиції? Розмова з експертами» Міжнародного Саміту Мерів 2021, яку модерувала…

29 вересня 2021

24 вересня 2021 на Національному Семінарі Гендерної Рівності  Олена Рибак презентувала результати Базової Гендерної Оцінки…

22 вересня 2021

Олена Рибак під час брифінгу щодо "Національної програми відновлення мостів: результат 16 місяців": «Наші інженери…

This website uses cookies to improve your browsing experience.