Комплексні проекти та завдання вимагають інтегративних рішень на основі широкого спектру досвіду. Це переконання систематично характеризувало наш метод роботи.
Ми залучаємо кращих експертів до проектів. Ми враховуємо всі граничні умови і розглядаємо всі можливі альтернативи.

Будівлі та конструкції

Експерти компанії iC гарантують професійний і якісний технагляд, а також надання таких послуг у сфері будівництва в Україні та за кордоном як: проектування, технічний нагляд, проектування будівельних конструкцій, будівельна фізика або моніторинг реалізації проектів

Наші сильні сторони

Протягом десятиліть команда іС успішно пропонує послуги в сфері будівництва. Компанія іС є однією з найбільших інженерних компаній в Австрії, налічуючи більше 300 співробітників.

Наші клієнти отримують користь, використовуючи наш великий досвід та особисту прихильність проектних команд. Крім бездоганного виконання проектів, величезна увага приділяється відповідальній реалізації, неупередженому консалтингу та ефективному виконанню проекту в інтересах клієнта. Це також є основою для довголітньої співпраці з багатьма великими приватними клієнтами та державними органами.

Широкий спектр послуг, що надаються компанією іС, підкріплюється наявністю експертних знань в різних областях, таких як інженерне забезпечення будівель, електротехніка, інженерна механіка або профільне фундаментобудування.

Комплексні питання і завдання в таких секторах як: • будівельна інженерія; • будівельна фізика; • надання підтримки на етапі присудження контракту; • а також в інших профільних секторах вивчаються та вирішуються за найвищими стандартами завдяки широкому практичному досвіду наших колег, великій кількості реалізованих проектів і відмінному технічному забезпеченню компанії іС.

Офіси в Австрії та представництва у багатьох європейських і неєвропейських країнах дозволяють на вищому рівні надавати всі види послуг на міжнародному ринку в більш ніж 100 країнах світу. Наші клієнти отримують вигоду від спільної співпраці, користуючись існуючою структурою проектів і знаннями команди іС місцевих законів і методів будівництва.

Наші послуги

Управління проектами
Будівельні проекти в державному та приватному секторах

Моніторинг проектів
Будівництво споруд та інфраструктури, реконструкція і промислові об’єкти
Пріоритет: проекти в сфері охорони здоров’я

Технічний нагляд на будмайданчику
Спеціалізований технагляд на будмайданчику в секторі інженерного забезпечення, лабораторних і медичних технологій
Координація проектних і будівельних робіт

Конструктивна частина
Будівельні конструкції і загальні будівельні роботи
Залізобетонні конструкції, конструкції з дерева і сталі, конструкції з композиційних матеріалів, конструкції зі сталі та скла, а також спеціальні мережеві мембранні конструкції
Будівництво та реконструкція будівель

Будівельна фізика
Розрахунки та верифікація в усіх секторах будівельної фізики і відповідно до стандартів будівельної фізики
Контроль викидів

Планування
Планування будівель і промислових об’єктів
Генеральний план
Підготовка тендерної документації
Міжгалузева взаємодія з іншими експертами компанії іС
Планування проектів з реконструкції (в т.ч. історичних будівель)
Геліоархітектура

Експертна думка і консультаційні послуги
Технічна оцінка
Експертна думка в сфері будівництва, проектування конструкцій, будівельної фізики, обслуговування
Консультації в сфері державних закупівель

Обрані Проекти

iC має досвід реалізації проектів у багатьох технічних дисциплінах у більш ніж 100 країнах світу. Зокрема, специфічний досвід роботи в Україні підкреслюють, серед інших, вибрані проекти у таких секторах як енергетика, енергоефективність, відновлювана енергія, будівництво, управління проектами, громадський транспорт та охорона навколишнього середовища.

News & Publications

Останні Новини та Публікації

10 квітня 2024

iC consulenten Ukraine виступила технічним консультантом реконструкції житла під потреби внутрішньо переміщених осіб у Хмельницькому. Для…

26 січня 2024

Експерти компаній CES clean energy solution, iC consulenten Ukraine та Neo Eco презентували спільні рекомендації…

21 листопада 2023

У Луцьку завершено реконструкцію гуртожитку, який місто виділило для заселення внутрішньо переміщених осіб. Будівля гуртожитку…

This website uses cookies to improve your browsing experience.