Комплексні проекти та завдання вимагають інтегративних рішень на основі широкого спектру досвіду. Це переконання систематично характеризувало наш метод роботи.
Ми залучаємо кращих експертів до проектів. Ми враховуємо всі граничні умови і розглядаємо всі можливі альтернативи.

Цілі проекту

В 2013/2014 навчальному році Віденський університет економіки та бізнесу має переміститися з вул. Альтанштрасе до нового корпусу. В новому сучасному корпусі, який розташований біля центру міста і рекреаційної зони Пратера, планується реалізувати інноваційну концепцію університету.

Клієнт

Розташування

Австрія

Тривалість

2009 – 2016

Послуги

Технічний нагляд на будмайданчику, включаючи нагляд за механічною і електричною частиною проекту, координація будівництва на будмайданчику відповідно до Закону Австрії «Про координацію будівельних робіт» (BauKG)

Опис проекту

Для проекту корпусу ВУ було проведено архітектурний конкурс. Розробкою генерального плану займається віденське архітектурне бюро «BUSarchitektur». Корпус складається з 6 будівель, спроектованих різними міжнародними відомими архітекторами (бібліотека і навчальний центр –«ZahaHadid»; лекційний центр, ресторан і будівлі факультетів – «BUSarchitektur»; зовнішні постачальники послуг та будівлі факультетів – майстерня «HitoshiAbe»; будівлі факультетів і спеціалізовані бібліотеки – «CRABstudio», адміністрація –  «NO.MADArquitectos»; будівлі факультетів – «EstudioCarmePinós»). Корпус ВУ розрахований на 30 тис.студентів. Окрім аудиторій та приміщень різних інститутів, там будуть бібліотеки та столи для читання для студентів. На першому поверсі будуть ресторани. Підземна парковка з’єднує окремі будівлі.

Дані проекту

Адреса: 1020, вул. Зюдпорталштрасе / Ротуденплац, м.Відень
Площа ділянки: близько 90 тис. м²
Довжина: близько 560 м, ширина від 150 до 210 м
Громадський транспорт: станції метро «МессеПратер» і «Кріой»
Прилегла територія: виставковий центр «МессеВієн», офісно-житлові приміщення «ФітрельЦвай»та парк«Пратер»
Площа забудови: близько 25 тис м²
Загальна площа:близько 100 тис. м²
Близько 65 м² відкритого громадського простору

Особливості проекту

Корпус складається з складних в архітектурному плані будівель. Великі частини бібліотеки і навчального центру будуть збудовані з архітектурного бетону, що показує високі потреби до установки і якості поверхні. Ззовні будуть розташовані кілька цікавих об’єктів – сцени, зони відпочинку та площі спільного використання.

Послуги іС

Послуги надаються в консорціумі з компанією «Ingenos, GobietZTGmbH» і охоплюють технічний нагляд, в т.ч. нагляд за механічною та електричною частинами проекту, а також нагляд за ходом будівельних робіт відповідно до Закону Австрії «Про координацію будівельних робіт» (BauKG).

News & Publications

Останні Новини та Публікації

22 вересня 2021

Олена Рибак під час брифінгу щодо "Національної програми відновлення мостів: результат 16 місяців": «Наші інженери…

17 вересня 2021

Добігає кінця проєкт з модернізації лікарні в Тростянці. Будівля сучасна, утеплена та обладнана за останнім…

14 вересня 2021

Традиційний сімейний день в iC пройшов у теплій дружній атмосфері. Веселощі, ласощі, приємне спілкування та…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

This website uses cookies to improve your browsing experience.