Комплексні проекти та завдання вимагають інтегративних рішень на основі широкого спектру досвіду. Це переконання систематично характеризувало наш метод роботи.
Ми залучаємо кращих експертів до проектів. Ми враховуємо всі граничні умови і розглядаємо всі можливі альтернативи.

Центральний залізничний вокзал Відня

Цілі проекту

Дві віденські кінцеві залізничні станції (Південний вокзал та Східний вокзал) необхідно замінити однією транзитною станцією з п’ятьма платформами. В майбутньому місцеві поїзди та поїзди далекого прямування, які їхатимуть на південь, захід чи північ, або звідти, будуть там зупинятися.

Цей проект також включає реконструкцію станцій формування поїздів Мацлайндорф (центральний майданчик для ремонту рухомого складу), Лексанбург (майданчик для обслуговування та ремонту поїздів) та Іст (майданчик завантаження вагонів, маневровий парк), а також реконструкцію розв’язки Зюдтіролер Плац та будівництво нової станції, розташованої нижче колій, де будуть знаходитися торгові центри та паркінг. Через закриття головних будівель кінцевих станцій з’явиться земля, де будуватимуть офіси, промислові та житловібудівлі, а також буде обладнано великий парк. Таким чином з’являться робочі місця для 20 тис. осіб та будуть побудовані 5500 нових квартир.

Клієнт

ÖBB-Infrastruktur AG

Розташування

Австрія

Тривалість

2009 – 2015

Послуги

Збереження параметрів об’єкта під час будівництва

Опис проекту

Оцінка впливу на навколишнє середовище показала необхідність комплексних вимірювань та досліджень на етапі будівництва.

Дані проекту

Загальна площа: 109 га
Інфраструктурний проект «Залізничний»: 50 га; близько 100 км колій; близько 300 стрілочних переводів; 8 км шумових бар’єрів; підземний паркінг на 630 паркомісць

Проект з нерухомості «Новий квартал»: 59 га, з яких 8 га зелена зона; 550 тис. м2 для офісних приміщень; житлова зона на 13 тис. осіб
Дорожній проект: 5 км нових доріг; 5,1 км реконструйованих доріг;7 км нових велосипедних доріжок; продовження трамвайної колії; 3 нових підземних переходи; пішохідний міст Арсеналстег; міст «Зюдбанхоф» (Південний вокзал)

Особливості проекту

Дуже складний міський будмайданчик, який частково збігався з кількома проектами (проекти залізничної інфраструктури компанії «ÖBB-InfrastrukturAG», проект в сферінерухомості компанії «ÖBB-ImmobilienGmbH» та приватних інвесторів, дорожні проекти міста Відня).

Послуги іС

Збереження параметрів об’єкта (сусідні будівлі), вимірювання під час будівництва (вібрація, шум, забруднення повітря), координація робіт на будмайданчику, ведення питання фінансування (шумозахисні вікна), технічний нагляд (проект в сфері нерухомості/ЕрстеКампус). Установка системи моніторингу збереження параметрів об’єкту.

News & Publications

Останні Новини та Публікації

10 квітня 2024

iC consulenten Ukraine виступила технічним консультантом реконструкції житла під потреби внутрішньо переміщених осіб у Хмельницькому. Для…

26 січня 2024

Експерти компаній CES clean energy solution, iC consulenten Ukraine та Neo Eco презентували спільні рекомендації…

21 листопада 2023

У Луцьку завершено реконструкцію гуртожитку, який місто виділило для заселення внутрішньо переміщених осіб. Будівля гуртожитку…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

This website uses cookies to improve your browsing experience.