Комплексні проекти та завдання вимагають інтегративних рішень на основі широкого спектру досвіду. Це переконання систематично характеризувало наш метод роботи.
Ми залучаємо кращих експертів до проектів. Ми враховуємо всі граничні умови і розглядаємо всі можливі альтернативи.

Цілі проекту

Проект фокусується на установці гідроенергетичних каскадів Рапуні, які входять до двох малих гідроелектростанцій, розташованих на річці Рапуні в Східній Албанії поблизу села Лібражд. Обидві станції складаються з Тірольської греблі та відстійника для очистки води від піску, який знаходиться нижче, також з напірного шлюзу (2,9 км і 3,7 км) та машинної будівлі для турбін. Австрійська компанія «Kössler», що спеціалізується на виробництві турбін, забезпечила гідро-механічним обладнанням.

Клієнт

Розташування

Албанія

Тривалість

2008 – 2009

Послуги

Розробка проекту (продовження ТЕО, розпочатого компанією «Posch&Partner»), заявка на отримання дозволу на виконання будівельних робіт та ліцензії на експлуатацію, проведення тендеру всієї станції, виконавчий проект, проект будівельної частини, консультування на всіх етапах проекту.

Опис проекту

iC відповідала за планування та проведення тендеру гідроенергетичного каскаду Рапуні 1 та Рапуні 2, беручи за основу ТЕО, виконаного компанією «Posch&Partner» в 2007 році. Ці послуги включали в себе консультування клієнта на всіх етапах проекту.

Дані проекту

Гідроенергетичний каскад Рапуні Рапуні 1 Рапуні 2
Швидкість потоку води (м³/с) 5,3 6,6
Напір води (м) 100 75
Встановлена потужність (МВт) 4,5 3,8
Тип турбіни Турбіна Френсіса Турбіна Френсіса

Особливості проекту

Послуги іС

Розробка проекту (продовження ТЕО, початого компанією «Posch&Partner»), проектування для отримання дозволу на будівництво та ліцензії на експлуатацію, проведення тендерів на всю станцію, виконавчий проект, проект будівельної частини, консультування на всіх етапах проекту.

News & Publications

Останні Новини та Публікації

23 травня 2022

Враховуючи складну ситуацію в країні з пошкодженими інфраструктурою, комунальними та соціальними об'єктами внаслідок вторгнення Росії,…

3 травня 2022

Підраховано: відновлення інфраструктури коштуватиме Україні понад 84 млрд доларів США! Це 160% річних бюджетних видатків…

5 лютого 2022

iC consulenten спільно з CES clean energy solutions здійснюють повне управління проєктами та надають підтримку…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

This website uses cookies to improve your browsing experience.