Комплексні проекти та завдання вимагають інтегративних рішень на основі широкого спектру досвіду. Це переконання систематично характеризувало наш метод роботи.
Ми залучаємо кращих експертів до проектів. Ми враховуємо всі граничні умови і розглядаємо всі можливі альтернативи.

iC consulenten Ukraine завершила консалтинговий проект з реконструкції житла у Хмельницькому

10 квітня 2024

iC consulenten Ukraine виступила технічним консультантом реконструкції житла під потреби внутрішньо переміщених осіб у Хмельницькому. Для переселенців місто обладнало 53 кімнати та 22 смарт-квартири завдяки реконструкції кількох поверхів гуртожитку та комунального нежитлового приміщення. Проект реалізовувала мерія Хмельницького за фінансування Європейського Союзу під управлінням НЕФКО.

У ході реконструкції  в гуртожитку замінили інженерні мережі та систему опалення, відремонтували та утеплили дах, поставили індивідуальний тепловий пункт, зробили загальну пральню, інсталювали сонячні панелі, відремонтували укриття для всіх мешканців та встановили підйомник для людей з інвалідністю.

У нежитловій будівлі відремонтували дах, встановили індивідуальний тепловий пункт, замінили вентиляцію та опалення, змонтували сонячні панелі. Усі кімнати та квартири здавалися “під ключ” – з ремонтом та облаштуванням необхідниим меблями, сантехнікою, побутовою технікою та посудом. iC consulenten Ukraine консультувала місто на кожному етапі проекту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

News & Publications

Останні Новини та Публікації

25 квітня 2024

Трохи поділилися внутрішньою кухнею – як організовуємо роботу команди під час війни. Невеликий спойлер –…

10 квітня 2024

iC consulenten Ukraine виступила технічним консультантом реконструкції житла під потреби внутрішньо переміщених осіб у Хмельницькому. Для…

26 січня 2024

Експерти компаній CES clean energy solution, iC consulenten Ukraine та Neo Eco презентували спільні рекомендації…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

This website uses cookies to improve your browsing experience.