Комплексні проекти та завдання вимагають інтегративних рішень на основі широкого спектру досвіду. Це переконання систематично характеризувало наш метод роботи.
Ми залучаємо кращих експертів до проектів. Ми враховуємо всі граничні умови і розглядаємо всі можливі альтернативи.

Summer Family Party-2020

2 вересня 2020

Завершення літа цього року iC відзначили традиційним святом – Summer Family Party-2020, яке симовлічно відбулося у його останній день, 31 серпня.

Ми вдосталь поспілкуватися з колегами і їх сім’ями у неформальній атмосфері, почули від керівництва компанії про нові досягнення та про плани на майбутнє, поділилися своїми враженнями під час смачного обіду, а малеча, як завжди, надихала і додавала енергії та драйву дорослим. Відпочили чудово, весело, дружньо! До речі, вечірка відбувалася на свіжому повітрі з дотриманням всіх санітарних норм!

Ми щиро вдячні Ірині Тарасовій і колективу Equides Club та Restoraunt Chalet Equides за надзвичайну атмосферу нашого свята – на повну відчули дихання літа, загальної безтурботності і спокою! Вишукана кухня і бездоганний сервіс!

Незважаючи на карантин і обмеження, наше літо вдалося!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

News & Publications

Останні Новини та Публікації

30 липня 2021

20-24 липня Дмитро Очеретяний та Микита Тимошенко провели тренінг з системи муніципального енергоменеджменту та особливостей…

27 липня 2021

Юлія Чорна проаналізувала приховані ризики при впровадженні проєктів з енергоефективності в громадських будівлях та муніципальній…

16 липня 2021

Оцініть різницю між застарілою системою зовнішнього освітлення (зліва) і новою  якісною (праворуч) на одній вулиці!…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

This website uses cookies to improve your browsing experience.