Комплексні проекти та завдання вимагають інтегративних рішень на основі широкого спектру досвіду. Це переконання систематично характеризувало наш метод роботи.
Ми залучаємо кращих експертів до проектів. Ми враховуємо всі граничні умови і розглядаємо всі можливі альтернативи.

Політика компанії

Політика групи iC полягає в тому, щоб вести свою підприємницьку діяльність у чіткій відповідності з усіма чинними законами, нормами та правилами. Це стосується не лише дотримання закону, але й політики, яка застосовується для підтримки принципу ведення бізнесу та ділової етики.

Філософія компанії має на меті сприяти становленню культури, що стимулює етичну поведінку та дотримання строгої відповідності законам, а також докладати усіх зусиль, аби запобігти та виявити неправомірні дії.

Політика базується на Системі управління корпоративної відповідності (Compliance Management System, CMS), основними пунктами якої є:

Про можливі неправомірні дії можна повідомити конфіденційно та анонімно через захищене посилання Internet link співробітника відділу корпоративного контролю (Compliance Officer). 

Звіти, надіслані за цим посиланням, не можна відстежити; у випадку, якщо ви хочете передзвонити, зверніться за електронною адресою до співробітника відділу корпоративного контролю. 

Сторони зобов’язуються вести свою діяльність у відповідності з цією програмою. Можливе правопорушення дає право на позачергове розірвання договору.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

This website uses cookies to improve your browsing experience.