Комплексні проекти та завдання вимагають інтегративних рішень на основі широкого спектру досвіду. Це переконання систематично характеризувало наш метод роботи.
Ми залучаємо кращих експертів до проектів. Ми враховуємо всі граничні умови і розглядаємо всі можливі альтернативи.

Ірина Суходуб про переваги вертикального озеленення стін

26 червня 2020

Які переваги вертикального озеленення стін у сучасній інфраструктурі міст та у комфорті жителів?
Наша Ірина Суходуб змістовно прокоментувала це питання у цифрах для propertytimes.ua – «Зниження температури може сягати 10-14°С для стіни з південною орієнтацією, що в свою чергу призводить до зниження температури внутрішньої поверхні стіни на 0,5-1°С та температури внутрішнього повітря на 1°С. На східній стіні зниження може сягати 6°С, 1°С та 0.5°С для зовнішньої, внутрішньої температури поверхні та температури повітря відповідно. Зменшення ефекту «теплового острова» може призводити до зменшення навантаження на систему кондиціонування будівлі приблизно на 5-10%. При цьому слід зауважити, що більшість наявних результатів експериментальних досліджень були отримані для локацій з більшою середньорічною температурою, тому напряму використовувати такі оцінки для кліматичних умов України не зовсім доцільно». Детальніше статті.

News & Publications

Останні Новини та Публікації

20 липня 2020

Нещодавно пройшла перша робоча зустріч на початку робіт з термомодернізації в рамках проєкту "Підвищення енергетичної…

20 липня 2020

Одна зі шкіл Чорткова після карантину по-новому відкриє свої двері школярам – оновлена, красива й…

2 липня 2020

Масштабну роботу виконали наші колеги, Микита Тимошенко, Сергій Новосьолов та Дмитро Очеретяний, долучившись до проекту…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

This website uses cookies to improve your browsing experience.