Комплексні проекти та завдання вимагають інтегративних рішень на основі широкого спектру досвіду. Це переконання систематично характеризувало наш метод роботи.
Ми залучаємо кращих експертів до проектів. Ми враховуємо всі граничні умови і розглядаємо всі можливі альтернативи.

Офіс у Запоріжжі

23 листопада 2020

Інвестиції в інфраструктуру створюють нові ринки та нові робочі місця, підримуючи людей та економіку/

Обрання iC переможцем тендеру з надання послуг технагляду  в проєкті будівництва мосту в м. Запоріжжя  стало відправною точкою для відкриття офісу у Запоріжжі  в серпні 2020 року. Зараз у запорізькій команді 20 співробітників, серед яких інженери, проектувальники, спеціалісти з будівництва доріг та мостів, експерти з нагляду за якістю виконання робіт, адміністративний персонал.

Будівельні роботи ведуться цілодобово, тому  команда iC проводить в офісі мінімум часу, а більшість – на об’єкті. Організація великої групи людей для роботи в новому проєкті – не нове завдання  для iC, більш того, процес постійно підтримують наші офіси у Відні та Києві як онлайн,  так і під час візитів у Запоріжжя.  

Команда з технагляду забезпечує контроль якості виконання робіт та матеріалів, що постачаться на об’єкти, а також здійснює оцінку обсягів та приймання виконаних робіт, дає рекомендації, вносить корективи у роботу Підрядника та завжди присутня при тестуванні матеріалів у лабораторії та на будівельному майданчику.

Наші експерти також контролюють відповідність проектної документації та звітів, підтверджують якість матеріалів та конструкцій, які поставляються на будівництво.

Регулярна звітність Замовнику відіграє важливу роль у забезпеченні безперебійної комунікації. Це  щотижневі наради та щомісячні звіти про хід робіт, що охоплюють прогрес на будівництві,  фінансову складову, контроль якості, охорону навколишнього середовища та інші технічні і організаційні питання. Разом з тим Підрядник щоденно надає робочий план на наступний день по кожній конструкції, а також підсумок виконаних  за поточний день робіт.

Якість будівництва мосту у Запоріжжі – знакового проєкту як для міста, так і для країни – повинна бути бездоганною, саме тому всі залучені до проєкту  сторони   працюють  з ентузіазмом та налаштовані на досягнення  відмінних результатів!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

News & Publications

Останні Новини та Публікації

4 березня 2021

«Ринок починає розуміти, що сертифікація – це не про додаткові витрати, а про певний «стандарт…

26 лютого 2021

Сприяємо якісному навчальному процесу у школі №4 в м. Славутич! Там вільно дихається завдяки оновленій…

11 лютого 2021

Відповідальні та складні роботи проходять в останні декілька тижнів на будівництві запорізьких мостів – усе…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

This website uses cookies to improve your browsing experience.