Комплексні проекти та завдання вимагають інтегративних рішень на основі широкого спектру досвіду. Це переконання систематично характеризувало наш метод роботи.
Ми залучаємо кращих експертів до проектів. Ми враховуємо всі граничні умови і розглядаємо всі можливі альтернативи.

Експерти iC провели тренінг професіоналів сфери енергоефективності

30 липня 2021

20-24 липня Дмитро Очеретяний та Микита Тимошенко провели тренінг з системи муніципального енергоменеджменту та особливостей імплементації системи dena-EKM в Казахстані. Це був другий тренінг  для енергоаудиторів, енергоменеджерів, проєктантів, викладачів ВНЗ та консультантів в сфері енергоефективності в рамках проєкту Німецького енергетичного агентства dena «Систем енергоменеджменту та захисту клімату в муніципалітетах» за підтримки Асоціації енергоаудиторів Казахстану.

Основною ціллю було підвищення кваліфікації професіоналів, які працюють у сфері енергоефективності. Експерти презентували інструменти для проведення аналізу даних по споживанню муніципальними будівлями, а також для пріоритизации і планування енергоефективних заходів на базі адаптованого інструменту dena для аналізу даних.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

News & Publications

Останні Новини та Публікації

23 травня 2022

Враховуючи складну ситуацію в країні з пошкодженими інфраструктурою, комунальними та соціальними об'єктами внаслідок вторгнення Росії,…

3 травня 2022

Підраховано: відновлення інфраструктури коштуватиме Україні понад 84 млрд доларів США! Це 160% річних бюджетних видатків…

5 лютого 2022

iC consulenten спільно з CES clean energy solutions здійснюють повне управління проєктами та надають підтримку…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

This website uses cookies to improve your browsing experience.