Комплексні проекти та завдання вимагають інтегративних рішень на основі широкого спектру досвіду. Це переконання систематично характеризувало наш метод роботи.
Ми залучаємо кращих експертів до проектів. Ми враховуємо всі граничні умови і розглядаємо всі можливі альтернативи.

iC consulenten здійснює технагляд за будівництвом мосту в Запоріжжі

23 жовтня 2020

Технічний нагляд в інфраструктурних проєктах з будівництва доріг обговорювали на прес-конференції «Незалежний технічний нагляд на Великому будівництві у 2020» 20 жовтня. У заході взяли участь Голова Укравтодору, представники Служби автомобільних доріг, експерти iC, відповідальні за здійснення технічного нагляду за будівництвом автомагістралі через р. Дніпро та мосту у м. Запоріжжя.

Будівництво автомагістралі через річку Дніпро у м. Запоріжжі – це один з ключових об’єктів програми “Велике будівництво” та важлива транспортна артерія міста: міст зв’язує правобережну частину Запоріжжя з лівобережною через острів Хортицю.

Цього року Укравтодор залучив незалежних консультантів з технічного нагляду, у тому числі і за участю міжнародних компаній, на близько 30 об’єктах (мостах, естакадах, тунелях) і на 1 250 км доріг. iC consulenten було присуджено контракт на здійснення технічного нагляду за будівництвом мосту у Запоріжжі.

iC успішно впровадила 25 проєктів з будівництва та реконструкції мостів та 40 проєктів з будівництва доріг за останні 15 років та використовує напрацьований досвід у цій сфері для надання послуг з технічного нагляду.

Команда з технічного нагляду усвідомлює важливість високої якості надання послуг, адже це знаковий проєкт, метою якого є  суттєве покращення ситуації з дорожнім рухом в Запоріжжі.

Технічно – це дуже масштабний проєкт, адже фактично це чотири мости. Два паралельно розташованих мости довжиною 660 метрів та з судноплавним прольотом 260 метрів, що утримуються вантовою конструкцією – п’ять секцій по 80 метрів. Загальна висота залізобетонної опори становить 166 метрів. Також є окремий каркасний прогон паралельних мостів загальною довжиною 340 метрів та ще приблизно 9 км автомагістралі з 6 розв’язками та 8 шляхопроводами». Завдання технічного нагляду: контролювати та перевіряти якість і обсяг виконаних підрядником робіт. Наразі команда іС, яка працює над проєктом у Запоріжжі, налічує 20 експертів як іноземних, так і українських, та продовжує зростати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

News & Publications

Останні Новини та Публікації

22 вересня 2021

Олена Рибак під час брифінгу щодо "Національної програми відновлення мостів: результат 16 місяців": «Наші інженери…

17 вересня 2021

Добігає кінця проєкт з модернізації лікарні в Тростянці. Будівля сучасна, утеплена та обладнана за останнім…

14 вересня 2021

Традиційний сімейний день в iC пройшов у теплій дружній атмосфері. Веселощі, ласощі, приємне спілкування та…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

This website uses cookies to improve your browsing experience.